Ubytování na statku

aneb jak vás uložíme

Užijte si komfortního zázemí v srdci přírody

Ačkoliv jsme původně chtěli, tak stav staré budovy byl natolik dezolátní, že opravdu nebylo možné ji zachovat, ale není čeho litovat, protože díky tomu jsou naše ubytovací prostory zbrusu nové, čisté a nově vybavené. Při zařizování jsme se snažili přidržet venkovského stylu, ale v přecijen trochu svěžím a modernějším pojetí.


Ubytování je možné pouze po předchozím objednání, nejsme zkrátka klasický hotel či penzion. Minimální doba pobytu jsou dva dny a aktuální ceny Vám rádi sdělíme na vyžádání.

Co u nás najdete

Čtyřlůžkové apartmány s přistýlkou

Náš statek vám nabízí ubytování ve třech identických apartmánech, které jsou koncipovány jako plnohodnotné byty. Každý apartmán je v přízemí vybaven obývacím prostorem s TV a plně vybavenou kuchyní s jídelnou. V patře se nachází koupelna se sprchovým koutem a dvěma ložnicemi, určenými pro pobyt čtyř lidí. Jedna ložnice je vybavena dvoulůžkem, druhá má dvě samostatné postele. V každém apartmánu je samozřejmostí Wi-Fi.

Pokoje pro poutníky a cyklisty

Pro méně náročné klienty máme k dispozici dva pokoje. Jedná se o jeden dvoulůžkový a jeden pětilůžkový pokoj. K tomuto typu ubytování není k dispozici kuchyně, pouze koupelna s wc společná pro oba pokoje.

Po dohodě spolubydlících, lze pětilůžkový pokoj používat hostelovým způsobem, kdy pro sebe máte zkrátka jednu postel a třeba u nás zrovna potkáte nové přátele s podobnými zájmy nebo dokonce lásku na celý život. :)

Nahlédněte sami

... do apartmánů
... i do pokojů